Soutěžte s námi o volné vstupenky na Kola 2013 & Tuning Show 2013

 

Spolu s Výstavištěm Lysá nad Labem jsme pro Vás připravili soutěž o čtyři vstupenky na třídenní výstavu Kola 2013 a Tuning Show 2013. Výstava se bude konat od 8. do 11. listopadu v areálu Výstaviště Lysá nad Labem a tým CULS Prague Formula Racing na této akci nebude chybět. Soutěžte s námi o volné vstupenky a buďte součástí této zájimavé exhibice.

Výstava Kola 2013 se uskuteční v nové moderní výstavní hale C. Těšit se můžete na novinky automobilového průmyslu pro letošní rok a samozřejmě na bohatý doprovodný program. K autosalonu budou již tradičně patřit divácky velmi atraktivní výstavy závodních speciálů a ukázky tuningově upravených vozů, kterých je na výstavě vždy okolo 70. Tato akce bude obohacena o dětské soutěže, soutěže účňů automechaniků, umělecké vystoupení a nebudou chybět ani autogramiády závodních jezdců.

Kola 2013_white

Soutěž s Výstavištěm Lysá nad Labem
Vyhrajte vstupenky na Kola 2013 & Tuning Show 2013. Pokud správě odpovíte na soutěžní otázku, můžete se těšit na třídenní výstavu plnou automobilů, motocyklů a jejich příslušenství. Soutěžní otázka zní: Jaké bylo nejlepší celkové umístění týmu CULS Prague Formula Racing v závodní sezóně 2013?

Své odpovědi zasílejte na emailovou adresu: soutez@culsracing.cz.
Soutěž probíhá od 27. 10. – 6. 11. 2013.