Halla Visteon Climate Contol je novým partnerem projektu FS na ČZU v Praze

Rádi bychom Vám představili nového partnera projektu Formula Student na ČZU v Praze, kterým je Halla Visteon Climate Control. Společnost nás podpořila výrobou individuálně řešených chladičů dle návhu našeho týmu. Podmínky a nároky na chlazení monopostu FS jsou velmi specifické. Díky vlastnímu návrhu chladičů bude tedy možné zabezpečit ideální podmínky a tím i dostatečné chlazení celého systému.

HVCC_zakázková výroba_CULS Prague

V České Republice společnost zaměstnává téměř 2.000 zaměstnanců a provozuje dvě technická centra a výrobní závody v Novém Jičíně, Hluku a Rychvaldu. Mezi významné zákazníky v oblasti klimatizační techniky patří automobilky Ford, PSA, Renault, Audi či Mercedes.

HVCC_Climate Control

Společnost Halla Visteon Climate Control (HVCC) je dodavatelem klimatizačních systémů a komponentů pro automobilový průmysl. Do jejího produktového portfolia patří komponenty pro topení, ventilaci a klimatizaci, kompresory, systémy pro chlazení pohonných jednotek, systémy distribuce kapalin a systémy pro tepelný management baterií pro elektromobily a hybridní vozy. Společnost HVCC zaměstnává celkem okolo 14 000 lidí ve 34 výrobních závodech podporovaných čtyřmi globálními technologickými centry v 18 zemích.

Zdroj: www.visteon.cz

Děkujeme za podporu a těšíme se na další spolupráci.