Partneři

Spolupracujeme s více než dvaceti firmami soukromého sektoru. Vážíme si každého partnera a věříme, že společným projektem vybudujeme kvalitní základ pro lepší vztahy mezi studenty a odborníky z praxe již během studia.

Naši partneři přispívají materiální a výrobní podporou, vzorky svých produktů, financemi a poskytovanými službami. Nedílnou součástí spolupráce je i konzultace vhodného použití materiálu či dodaných komponentů.

 

Co můžeme nabídnout Vaší firmě?

  • přístup k proaktivním prakticky vzdělaným studentům
  • spolupráci se studenty prostřednictvím stáží, trainee programů nebo realizace závěrečných prácí na zvolené téma partnera
  • využití projektu pro reklamu a PR partnera
  • prezentace loga partnera na voze, týmovém oblečení, webových stránkách a dalších propagačních materiálech týmu
  • využití závodního vozu pro vlastní event marketing partnerů
  • možnost zapůjčení vozu pro statické i dynamické účely
  • neformální setkání partnerů při Sponzorském dnu (možnost navázání nových obchodních vztahů)

 

Vaše dotazy rád zodpoví vedoucí projektu Ondřej Kliment » ondra.kliment@culsracing.cz

 

Partneři projektu CULS Prague Formula Racing/Formula Student Team. Děkujeme Vám!

 

Generální partner

TF_CZ_CZU_modra_1000x300x72dpi-896x268

logo_CZU_zelena

 

Hlavní partneři

PRAMET TOOLS

Pramet Tools, s.r.o. vyrábí a dodává nástroje pro třískové obrábění kovů. Všechny produkty jsou vyráběny v závodu Šumperk, Česká republika.

SKF Ložiska

SKF CZ, a.s. nabízí ložiska, technickou podporu a servis rotačních celků. Dále maziva, centrální mazací systémy, těsnění, přenos výkonu, vibrační diagnostiku, zabezpečovací a monitorovací systémy, inženýring a školení.

Státní zkušebna s názvem

Státní zkušebna strojů

Státní zkušebna strojů a.s. nabízí širokou škálu odborných činností formou služeb pro výrobce a distributory výrobků strojírenského charakteru. Jednotlivé technické zkoušky a měření používané při těchto službách je možno využít také při vývoji a výzkumu nových výrobků, pro ověřování jejich vlastností z hlediska bezpečného výrobku. Nabízené služby jsou určeny zejména pro oblast strojů a zařízení určených pro využití v zemědělství, lesnictví, stavebnictví, komunálních službách, dopravě a průmyslu.

3EPraha_partneři3E PRAHA ENGINEERING

3E Praha Engineering, a.svznikla v roce 1990 jako softwarová distribuční firma. Postupem času se změnila v technickou kancelář, jejíž hlavní nabídku tvoří dodávky CAD/CAM/PDM systémů a souvisejícího aplikovaného suportu z oblasti konstrukčních prací a technologické přípravy výroby. V současné době je a.s. 3E Praha Engineering jedním z předních a největších dodavatelů CAD/CAM/PDM systémů v České republice a na Slovensku.

 

Oficiální partneři

partners-page-linetLINET

LINET spol. s r.o. je předním evropským výrobcem nemocničních a pečovatelských lůžek. Portfolio firmy zahrnuje řešení určená pro intenzivní péči, produkty pro běžnou lůžkovou péči i speciální lůžka pro domovy seniorů či léčebny dlouhodobě nemocných. Nabídka rovněž obsahuje širokou škálu příslušenství jako antidekubitní matrace, mobiliář, zdravotnický nábytek atd.

stažený souborFuchs Oil Corporation

Fuchs Oil Corporation nabízí výrobu a prodej olejů i maziv. V sortimentu naleznete motorové, převodové, hydraulické a multifunkční oleje, plastická a ekologická maziva, nemrznoucí kapaliny, přísady do paliva, čisticí prostředky, antikorozní ochranu a flotační přípravky. Zajišťujeme technický servis obráběcích strojů.

 

partners-siadSIAD

SIAD Czech spol. s r.o. se zabývá výrobou, distribucí a prodejem technických, medicinálních a speciálních plynů (stlačených, zkapalněných i rozpuštěných). Instalace a pronájem zařízení pro výrobu, distribuci a skladování plynů. Prodej svařovací techniky, přídavných materiálů a ochranných pracovních pomůcek.

brisk_Tabor-logo

BRISK Tábor a.s.

BRISK Tábor a.s. s více jak 80-ti letou tradicí patří mezi šestici světových výrobců zapalovacích svíček. Vlastní výzkumná základna, rozsáhlé investice do výroby a zejména zavedení systémů jakosti jsou zárukou velmi kvalitních výrobků. Pro automobilový průmysl vyrábí BRISK Tábor a.s. kromě zapalovacích svíček, také žhavící svíčky a snímače, dále vyrábí zapalovací elektrody, ionizační sondy a technickou keramiku.

 Ostatní partneři

 

krabcycles

KRABCYCLES

Krab cycles s.r.o. je autorizovaný prodejce značek Trek, Specialized, Kona, Transition, FOX, Renthal, TSG, Maxxis, Park Tool, Shimano.

logo_smallBEDNAR FARM MACHINERY

BEDNAR FMT s.r.o. je progresivní výrobce zemědělské techniky specializující se na stroje pro zpracování půdy, setí, hnojení a mulčování. Díky úzkému propojení společnosti se zemědělskou praxí se BEDNAR FMT řadí k nejinovativnějším výrobcům zemědělských strojů vyvíjející a vyrábějící stroje s vysokou přidanou hodnotou pro konečného uživatele.

logo AWAC - křivky

AWAC, spol. s r.o.

AWAC, spol. s r.o. Řezání vysokotlakým vodním paprskem – 2D a 3D řezání s eliminací úkosů. Tvarové výřezy. Dodávky, montáž a servis CNC dělících strojů pro dělení materiálů s technologií vodního paprsku, autogenu, plazmy a laseru.

H-TIPOL_logo_kontakt

H-TIPOL Halašta, spol. s r. o. se specializuje na výrobu široké řady výrobků z pěnového a extrudovaného polystyrenu, které nachází uplatnění v různých aplikacích a oborech činnosti. 

Prusa Research

PRUSA RESEARCH

Prusa Research s.r.o. je česká firma vyrábějící 3D tiskárny. Byla založena v roce 2009 Josefem Průšou, vývojářem v RepRap projektu.

partners-page-solidworks

SOLID WORKS