Veletrh pracovních příležitostí 2014

Rádi bychom Vás pozvali na Veletrh pracovních příležitostí 2014 pořádaný Českou zemědělskou univerzitou v Praze. Letošní, již druhý, ročník bude probíhat dne 27. 2. 2014 v prostorách Kruhové haly ČZU. Této akce se také zúčastní Škoda Auto a.s. a LINET spol. s.r.o. z řad partnerů projektu Formula Student na ČZU. Naši partneři nabízí zajímavé trainee programy, se kterými se můžete prostřednictvím veletrhu seznámit.

Škoda Auto a.s. nabízí trainee programy pro absolventy magisterského stupně studia, jde převážně o programy technického nebo ekonomického směru. Jedná se o adaptační a rozvojový program, který je flexibilní a je přizpůsoben každému Trainee individuálně dle jeho potřeb a oblasti zájmu. Každý účastník takového programu, bez ohledu na cílovou oblast, získá zkušenost s výrobou ve formě stáže na výrobní lince, absolvuje zahraniční stáž v rámci koncernu VW a v neposlední řadě se seznámí s fungováním distribuční sítě ŠKODA formou pobytu v dealerské síti. Během ročního programu bude veden patronem a v rámci rotací, které jsou přizpůsobeny cílové pozici, bude pracovat na svěřených projektech jako plnohodnotný člen týmu.

LINET spol. s r.o. nabízí trainee program jak pro absolventy i pro studenty posledního ročníku vysoké školy s technickým či ekonomickým zaměřením.  Celý program je rozdělen do několika etap v rozmezí jednoho týdne až 2 měsíců, během nichž mají absolventi možnost komplexně poznat chod velké mezinárodní organizace. Trainee se tak může seznámit s procesy uvnitř firmy, zapojit se do týmu a zároveň najít oblast, v níž by se chtěl realizovat.

Pro více informací doporučujeme navštívit tento zajímavý veletrh, kde bude k vidění i naše formule v nové skleněné vitríně.

Součástí veletrhu jsou i zajímavé přednášky:

10:30   Škoda Auto, a.s.
11:00   AGROFERT HOLDING, a.s.
11:30   ExxonMobil
12:00   ELK, s.r.o.

Zdroj: http://www.linet.cz/, http://www.skoda-auto.cz/, http://www.tf.czu.cz/cs/?r=797&i=16087